Официальный дистрибьютор компании EndoEnterprises (UK)

+38(044) 290 4388 +38(095) 677 5532 +38(067) 577 5532

EndoTherm – энергосберігаюча добавка. Надихаючись інноваціями
Інноваційний продукт EndoTherm дозволяє швидко, без значних капіталовкладень і часу підвищити ефективність водяної системи опалення і зменшити споживання енергоносіїв – газу і електрики. EndoTherm – результат кропітких досліджень впливу поверхнево активних речовин на властивості води як теплоносія проведених компанією Endo Enterprises LTD в місті Уоррінгтон Великобританії.  Суть дослідження полягає в тому, що додавання всього 1% EndoTherm змінює фізичні властивості води і збільшує транспорт тепла в системі опалення, що дає економію електроенергії та газу. Десять років тому дослідження увінчалося успіхом, модифікатор EndoTherm було стійкий до впливу високих температур в опалювальних системах, мав тривалим терміном служби, безпекою для людини і домашніх тварин, екологічністю і високими показниками енергозбереження.

Розвиток продукту EndoTherm

З моменту появи EndoTherm прекрасно себе показав – економія енергоносіїв склала 10 – 20%, зменшилася корозія, знизилися відкладення в системі, зменшилися викиди парникових газів. Але головне – економія досягається без великих капіталовкладень і складних інженерних робіт. EndoTherm ефективний відразу після додавання в систему. У десятці країн, в тисячах будинків і офісів енергозберігаюча добавка EndoTherm незмінно підтверджувала свою ефективність: 10 – 20% економії енергоносіїв. Це довело  дослідження, проведене за власною ініціативою незалежним дослідником в м Калуш Україна

Була практично апробована можливість застосування енергозберігаючої добавки EndoTherm у водяних системах охолодження (чиллерах) і так само були отримані позитивні результати.

На сьогодні географія застосування EndoTherm охоплює Великобританію, США, Канаду, ОАЕ і, з недавнього часу, Україну. Компанія ТОВ «ЕндоПлюс» є партнером компанії EndoEnterprises і офіційним дистриб’ютором EndoTherm в Україні. Наша копання має значний досвід застосування EndoTherm в Україні в міських квартирах з індивідуальними котлами, приватних будинках, громадських будівлях, промислових підприємствах. У всіх випадках застосування добавки EndoTherm ми незмінно отримували позитивний ефект: 10 – 20% економії енергоносіїв (газу або електроенергії).

Наша мета і місія

З EndoTherm наша мета проста: забезпечити доступну та досяжну економію енергії з водяної системи опалення або охолодження. Ми вважаємо (і маємо тематичні дослідження, щоб довести це), що EndoTherm може використовуватися в будь-якій системі водяного опалення та охолодження закритого типу. Ми фіксували успішну економію в безлічі різних застосувань- від будинків з однією спальнею до великих промислових та комерційних об’єктів.
Для досягнення цих цілей ми взяли на себе зобов’язання щодо забезпечення найвищої якості наших продуктів і рівня наших послуг. Це якість у першу чергу базується на досвіді і захоплення нашого найважливішого активу, наших співробітників, до складу яких входять наукові співробітники, інженери і техніки, висококваліфіковані бізнес-лідери.

Як компанія, ми прийняли бізнес-підхід, який втілює ідею корпоративної стійкості, щоб йти рука об руку з продуктом EndoTherm. Це не обмежується створенням «зеленої стратегії», але враховує всі аспекти того, як наш бізнес працює в соціальному, культурному та економічному плані. Ми також прагнемо поліпшити процвітання і довговічність нашої компанії за допомогою прозорості діяльності та постійного розвитку співробітників.

У будь-який час відкрита зв’язок з нашими експертами. Вони зможуть дати пояснення з будь-якого питання, пов’язаного з EndoTherm – про його застосування, установці, впливу на навколишнє середовище і людину, економічний ефект і т. П.

Як ми працюємо

Ми можемо забезпечити вас будь-яким необхідною кількістю EndoTherm, єдино, що вам треба, визначити обсяг вашої системи опалення та відрахувати 1% від цього обсягу – це і є необхідна кількість EndoTherm. Ви можете скористатися нашими таблицями або надіслати нам фотографії вашої системи з короткими описами або просто звернутися до нас за допомогою і ми зробимо все розрахунки для вас безкоштовно. Після уточнення способу доставки і оплати, необхідну кількість буде вам доставлено з усіма податковими документами, паспортом безпеки і відповідними сертифікатами. Ви можете залити EndoTherm в вашу систему опалення самостійно, при необхідності ми надамо всі необхідні консультації по заливці.
Для вашої зручності ми можемо виконати аналіз вашої системи опалення або охолодження безпосередньо на об’єкті. Це знижує ризики помилки і допоможе гарантувати більш високі результати.
Ми так само готові запропонувати вам партнерство в просуванні EndoTherm. Це дозволить вам розширити свій бізнес і асортимент продукції. У роботі з партнерами ми використовуємо індивідуальний підхід і спеціальні умови торгівлі і забезпечує консультативну та інформаційну підтримку нашим партнерам.

Дослідження, застосування і визнання

EndoTherm – зареєстрований продукт компанії Endo Enterprises Ltd (Великобританія), яка є експертом в області передових технологій, поставляючи рішення щодо енергозбереження та боротьбі з інфекціями, як для приватних споживачів, так і найбільших організацій, як у Великобританії, так і по всьому світу.
EndoTherm проходить постійне тестування в незалежних дослідницьких центрах:
Enertec International, Tomorrow Air Solution TAS, Energy Saving Trust, що підтверджується відповідними сертифікатами. Проведено цілий ряд досліджень в відомі університетах, таких як Університет Британскої Колумбії, Університеті Центрального Ланкаширу в Престоні, Університет Західної Шотландії і список цей постійно розширюється. незалежне дослідження проведено і в Україні.
Практичне використання EndoTherm підтверджує його ефективність. Ви можете ознайомитися з деякими з реалізованих проектів, якщо  перейдете за цим посиланням ви побачите отриманий ефект застосування EndoTherm в Україні, США, Канаді.

Це далеко не повний список застосування EndoTherm – тільки у Великобританії є більше 200 тис. Об’єктів застосування EndoTherm. Статистика показала, що завдяки EndoTherm Британія економить понад 1% споживання газу в масштабі країни. З 2019 року уряд Північної Ірландії включило EndoTherm в державну програму енергозбереження.
Все це пояснюється ключовими особливостями EndoTherm:

 • Скорочує споживання газу і електроенергії на опалення від 15%
 • Збільшує теплопередачу радіаторів і теплообмінників
 • Оптимальна концентрація EndoTherm лише 1%
 • EndoTherm не втрачає ефективність за весь період застосування (6 років)
 • Запобігає корозії: алюміній – 80%, сталь – 50%
 • 100% органічна продукція, безпечна для людини, тварин і навколишнього середовища
 • Легка і швидка установка в систему опалення, яка не потребує додаткових інвестицій
 • Сумісний з інгібіторами і антифризами
 • Чи не впливає на гарантійне обслуговування котла
 • Швидкі темпи окупності: приватний сектор 4-6 місяців, великі комерційні об’єкти 4-12
 • Зниження екологічного податку (тільки для великих комерційних об’єктів).

EndoTherm відзначений цілим рядом міжнародних нагород в галузі енергозбереження

EndoTherm отримав схвалення відомих виробників котельного обладнання

Консультация