Официальный дистрибьютор компании EndoEnterprises (UK)

+38(044) 290 4388 +38(095) 677 5532 +38(067) 577 5532

EndoTherm в теплиці – економія 9,87%

Ефективність EndoTherm була проаналізована в ході пілотного проекту компанією Peace Tree Farm LLC в окрузі Бакс, штат Пенсільванія. Peace Tree Farm – це сертифікована USDA органічна оптова теплиця, яка працює з виробниками і роздрібними торговцями по всій території США.
Ферма опалюється пропаном, який систематично доставляється цілий рік. Історичні поставки пропану відстежувалися з січня 2018 року по грудень 2019 року, дані про споживання були нормалізовані з використанням градусо-днів нагріву з довколишнього аеродрому Аллентаун (KABE) з використанням базової температури 65 ° F. Історичний базовий рівень показав значне збільшення споживання в 2018/19 році в порівнянні з попереднім роком. Таким чином, для аналізу буде використовуватися більш коротка базова лінія.

Ферма Peace Tree Farm розташована в Кінтнерсвілле, в сільській місцевості округу Бакс, штат Пенсільванія, і вирощує якісні рослини в теплицях площею 1 акр на історичній фермі площею 25 акрів.
Вирощуються спеціальні сорти лаванди, органічні трави і овочеві рослини, незвичайні бегонії, пуансеттии, а також спеціальні однорічні та квітучі культури, які поставляються незалежним садовим центрам, ботанічним садам, музеям, присадибною садівникам і садівничим колективам.
Всі трави і овочеві рослини сертифіковані USDA як органічні і, хоча декоративні культур не сертифікуються, всі вони вирощуються у відповідності зі строгими екологічними стандартами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + seven =

Консультация