Официальный дистрибьютор компании EndoEnterprises (UK)

+38(044) 290 4388 +38(095) 677 5532 +38(067) 577 5532

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯЕфективність Безпека Застосування Сумісність

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Незалежні лабораторні тести показують економію до 15%. Практичне застосування демонструє економію від 10% до 25%, що залежить від конструкції опалювальної системи і встановленого обладнання.
Вимірюється за допомогою лічильника в електричних котлах або фіксації витрати газу котла. Дані повинні бути нормалізовані погодними умовами з використанням щоденних даних ступеня з урахуванням тенденцій в будівництві і відповідно до Міжнародного протоколу вимірювання та перевірки ефективності (IPMVP).
Середня окупність становить 1,5 опалювальних періодів. Результати змінюються в залежності від витрат на енергію, попиту на енергію та проектування системи.
Ефективність залежить від концентрації EndoTherm в системі. Витік, що викликає втрату більше 25% рідини з системи, призведе до відповідного зниження ефективності теплопередачі. Для компенсації втрати ефективності необхідно додати додатковий EndoTherm.
Ні. ККД котла показує ефективність перетворення енергії палива в нагрів води. EndoTherm підвищує ефективність передачі тепла від котла в приміщення і підтримання комфортної температури. Частота циклів включень / вимикання котла зменшується і забезпечує економію.
EndoTherm знижує поверхневий натяг води в системі на 60%, що збільшує тепловіддачу. Збільшена тепловіддача підвищує ефективність роботи системи опалення.

БЕЗПЕКА

Так, EndoTherm безпечний для побутових стічних вод і біологічно не накопичується. Якщо зливається концентрат, рекомендується його розбавити водою.
Розбавити, злити в каналізацію і промити каналізацію водою.
Рекомендується захист очей для запобігання подразнення при прямому контакті.
EndoTherm на 100% складається з органічних речовин і, отже, має низький вміст вуглецю. Контейнер обсягом 1 галон зазвичай містить 5 кг СО2-еквіваленту вуглецю. Більшість установок EndoTherm компенсують встановлений вбудований вуглець протягом декількох тижнів.
EndoTherm - це 100% органічна поверхнево-активна речовина.

ЗАСТОСУВАННЯ

EndoTherm додається насосом через кран підживлення системи або через заглушку радіатора.
Використовується аналіз поверхневого натягу, щоб підтвердити концентрацію EndoTherm.
Без витоків, EndoTherm термостабільний і прослужить щонайменше дев'ять років.
Додатковий обсяг EndoTherm потрібно тільки в разі відновлення концентрації, пов'язаної з витоком.
Залежно від обєму, щорічні витоки до 20-25% можуть бути ще прийнятними для збереження властивостей EndoTherm.
При заміні котла від'єднайте котел від контуру системи опалення і проведіть його заміну. Проведіть підживлення системи опалення водою після завершення робіт. Якщо потрібен повний злив системи, збережіть рідину з EndoTherm з системи в бочки або контейнери для подальшого використання. Після завершення ремонтних робіт рідина повторно вводиться в систему опалення.
Вартість EndoTherm залежить від об'єму рідини в вашій системі опалення. Проконсультуйтеся з експертом компанії дистриб’ютора EndoTherm.
EndoTherm дозується в концентрації 1% від обсягу системи, тому його кількість залежить від обсягу системи опалення.
Проконсультуйтеся з експертом компанії дистриб’ютора EndoTherm або скористайтеся інформацією на сайті.
При правильному дозуванні EndoTherm знижує поверхневий натяг до 60%.
Встановлення лічильника води на лінію підживлення - кращий спосіб виміряти втрату води. Це буде корисно також для контролю концентрації інгібітору або гліколю (антифризу).
Так. Особливо, якщо ви свого часу додавали інгібітор або гліколь в свою систему, ви безумовно зможете додати і EndoTherm. Проконсультуйтеся з експертом компанії дистриб’ютора EndoTherm. Можете скористатися інформацією на сайті та оцінити свої можливості.
Поверхнево-активних речовин, таким як є EndoTherm, для утворення піни потрібно повітря. Системи із замкнутим контуром не повинні містити повітря, тому в системі не буде піноутворення. Витоку або зразки, взяті з системи, обробленої EndoTherm, матимуть деяке піноутворення, яке швидко розсіюється. Не додавайте піногасник в систему з доданим EndoTherm.

СУМІСНІСТЬ

Ні. При запровадженні EndoTherm ми рекомендуємо використовувати програму підготовки води.
Так, EndoTherm пройшов незалежну перевірку на безпеку для всіх матеріалів, використовуваних в традиційних системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.
Так, EndoTherm можна використовувати спільно з гликолем.
Так, EndoTherm не є іоногенним і може використовуватися з усіма формами традиційних інгібіторів корозії.
Ні. EndoTherm не збільшує питому щільність або в'язкість води в системі і не збільшує навантаження насоса. Зменшення кількості циклів і зниження в'язкості може навіть знизити загальне навантаження на насос.
При концентрації всього 1% EndoTherm не внесе помітних змін в питому вагу рідини.
Ні, згідно незалежній перевірці, EndoTherm не є джерелом зростання бактерій
Незалежні випробування показують, що EndoTherm не змінює точку замерзання систем, оброблених гликолем.
Ні. Інгібітори або інгібований гліколь все одно слід використовувати для посилення захисту від корозії й замерзання.
Так, але завжди рекомендується добре очищення води.
Про пошкодження або впливі на гарантії системи жодного разу не повідомлялося. Від більшості виробників є дозвільні листи. За подробицями звертайтеся до виробника.
EndoTherm буде працювати в будь-якому температурному діапазоні, поки рідина теплоносія залишається рідкою. Це включає більш високі температури під тиском.
Так, якщо для передачі тепла використовується рідина, EndoTherm поліпшить передачу тепла і енергоефективність.
EndoTherm не слід додавати безпосередньо в систему парового котла, замість цього слід додавати у вторинні водяні контури, розділені теплообмінником.
EndoTherm не слід додавати у первинний контур градирні, але його можна додавати у вторинні водяні контури охолодження.
Так, EndoTherm поліпшить теплопередачу в системі централізованого опалення. Проста окупність може бути довше за середній через великий об’єм води.
У будівлях, підключений через теплообмінник, EndoTherm покращує передачу тепла у вторинних контурах і скорочує витрати за опалення.
EndoTherm може використовуватися в будівлях будь-якого типу, включаючи житлові, громадські, комерційні, промислові, медичні, військові і т. д.
EndoTherm застосуємо до всіх розмірів будівель і систем - від приватних житлових будинків до великих комерційних або громадських будівель.
Так, EndoTherm покращує теплопередачу в системі водяного теплового насоса, що призведе до підвищення енергоефективності.
Так, EndoTherm покращує теплопередачу в системі охолодження, що призводить до підвищення її енергоефективності.
Так, EndoTherm покращує теплопередачу в геотермальної системи, що призводить до підвищення енергоефективності.
Ні. EndoTherm можна додати в існуючу систему без промивки.
Консультация