Официальный дистрибьютор компании EndoEnterprises (UK)

+38(044) 290 4388 +38(095) 677 5532 +38(067) 577 5532Як працює EndoTherm?

EndoTherm – це добавка в теплоносій водяної системи опалення, яка руйнує поверхневий натяг води, підвищує ефективність транспорту тепла і тим самим скорочує витрату енергоносіїв на опалення на 15%.

Склад

Склад EndoTherm це запатентована формула на основі неіоногенних суміші глюкози (ПАР), жирних спиртів, органічних низьковуглеводних з’єднань, D-глюкопіраноз, децил октил глікозиду, олігомерів. Склад не є токсичним для людини і навколишнього середовища.

Технологія EndoTherm

  1. EndoTherm доданий в теплоносій в кількості 1%, змінює структуру води, розбиваючи її на дрібні частки – міцели. Міцели мають властивість проникати в найдрібніші виїмки і подряпини на поверхні радіаторів і нагрівальних елементів.
  2. EndoTherm змінює в’язкість води, вода стає більш текучою і це зменшує «холодні» зони в радіаторах.
  3. Кімнати нагріваються швидше і тепло зберігається довше.
  4. Зниження в’язкості теплоносія так само зменшує навантаження на циркуляційний насос, і в слідстві знижується споживання електроенергії насосом. Особливо це відчутно в системах з антифризом.
  5. Кількість тепла, переданого від пальника котла до радіатора прямо пропорційно площам теплового контакту. Завдяки EndoTherm площа теплового контакту зростає і транспорт тепла стає більш афективною.

EndoTherm змінює поверхневий натяг води і збільшує площу теплового контакту

Внутрішня поверхня системи нагріву (радіатор) може здаватися гладкою, проте, якщо дивитися під мікроскопом, поверхні містять багато недоліків. Через високий поверхневого натягу води, оптимальний тепловий контакт не проводитися за цими поверхневим дефектам. Наявні вади не заповнюються теплоносієм в достатній мірі і перешкоджають циркуляції рідини.
Збільшуючи площу теплового контакту,
ми покращуємо швидкість / ефективність теплопередачі.

Опалювальні котли працюють циклічно: коли температура води знижується за встановлене значення, котел включає нагрів, а коли температура води досягне верхнього встановленого значення – нагрів припиняється.
EndoTherm змінює властивості теплоносія, теплопередача стає більш ефективною і цикли роботи котла змінюється: інтервал включення і виключення нагріву води в котлі збільшується.
На наведеному прикладі (дослідження центру сертифікації Enertek International) це добре видно. За рівні проміжки часу для підтримки однієї і тієї ж постійної температури на тому ж обладнанні з добавкою EndoTherm котел робить 42 циклу включень / вимикання, а без додавання EndoTherm – 50. Ця різниця в 16% і є економія споживання енергоносія.

Як це економить енергію?

Завдяки поліпшеному тепловому контакту, зниження в’язкості води і підвищенню ефективності транспорту тепла зменшується кількість циклів включення / вимикання нагріву котла. Це призводить зниження витрат енергоносіїв від 15%.

Більше інформації про EndoTherm, властивості води як теплоносія і як це впливає на перенесення тепла, можна отримати з наших  публікацій

Залишилися питання?

Напишіть нам або замовте зворотний дзвінок. Будемо раді на них відповісти

    –>

    Консультация